Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G14 128GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 13
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 16,51 cm (6,50)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Unisoc
- Procesora modeļa numurs: T616
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M
Motorola Moto G14 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,12€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Smartfon Motorola Moto G14 4/128GB Grafitowy (PAYF0000SE)

145,99€
145,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G14 4/128GB Graphite (PAYF0000SE) | PAYF0000SE | 840023248177

150,00€
150,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G14 4/128GB Grafitowy (PAYF0000SE) | PAYF0000SE | 840023248177

150,15€
150,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Motorola Moto G14 4/128GB Graphite (PAYF0000SE) | PAYF0000SE | 840023248177

155,65€
155,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G14 4/128GB Grafitowy (PAYF0000SE) PAYF0000SE

162,97€
162,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G14 ds 4/128GB grey

191,29€
196,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR3 |
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB 2.0, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Galileo, Glonass, GPS |
| Balss vadība: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 15 W |
| Izmēri: | P73,82 mm x A161,46 mm x D7,99 mm |
|---|---|
| Svars: | 177 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 8 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 13 |
| Procesors: | Unisoc |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | T616 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,51 cm (6,50) |
|---|---|
| Displeja tips: | Gorilla Glass, LCD |
| Izšķirtspēja: | 2.400 Pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 405 ppi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M
Motorola Moto G14 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























