Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G15 256GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,06 cm (6,72")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio G81 Extreme
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G15 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 210,40€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
40 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Moto G15 Power 8/256GB Dual SIM Gravity Gray | PB6G0001PL | 840023281020 | TKOMOTSZA0421

117,55€
117,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis Motorola Moto G15 8/256GB Graphite (PB6G0001PL) | PB6G0001PL | 840023281020 | TKOMOTSZA0421

120,60€
120,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g15 17.1 cm (6.72") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Navy ART#1396226

124,47€
124,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G15 Power 8/256GB Dual SIM Iguana Green | PB6G0002PL | 840023281266 | TKOMOTSZA0420

124,85€
124,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G15 Power 8GB/256GB Grey ( PB6G0001PL ) Mobilais Telefons

125,00€
125,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Smartfon Motorola Moto G15 8/256GB Granatowy (PB6E0045IT)

127,23€
127,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g15 17.1 cm (6.72) Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Navy PB6E0045IT

128,00€
132,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Viedtālrunis Motorola Moto G15 8/256GB Green (PB6G0002PL) | PB6G0002PL | 840023281266 | TKOMOTSZA0420

128,10€
128,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G15 Power 8/ 256GB Iguana Green mobilais telefons PB6G0002PL

129,00€
129,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g15 power 17.1 cm (6.72") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 6000 mAh Grey PB6G0001PL

129,40€
129,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G15 Power Viedtālrunis 8GB / 256GB | PB6G0001PL | 840023281020 | TKOMOTSZA0421

131,82€
131,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G15 Power Viedtālrunis 8GB / 256GB | PB6G0001PL | 840023281020 | TKOMOTSZA0421

132,00€
138,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Moto G15 Power 8/ 256GB Gravity Grey mobilais telefons PB6G0001PL

133,99€
133,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g15 power 17.1 cm (6.72) Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 6000 mAh Green PB6G0002PL

134,31€
139,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola moto g15 power 17.1 cm (6.72") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 6000 mAh Green ( PB6G0002PL TELMOTOG15POWER8/256GREEN ) Mobilais Telefons

135,00€
135,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G15 4G Viedtālrunis 8GB / 256GB Iguana Green | PB6G0002PL | 840023281266 | TKOMOTSZA0420

135,10€
135,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g15 power 17.1 cm (6.72") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 6000 mAh Grey E25D59446BB2127E72C0FF8B1984292E88508B89

135,48€
135,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g15 power 17.1 cm (6.72") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 6000 mAh Green PB6G0002PL

137,40€
137,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G15 4G Viedtālrunis 8GB / 256GB Iguana Green | PB6G0002PL | 840023281266 | TKOMOTSZA0420

139,00€
145,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Motorola Moto G15 4G Viedtālrunis 8GB / 256GB Iguana Green (PB6G0002PL)

148,95€
148,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons Viedtālrunis - MOTOROLA - Moto G15 Power - 8 Go RAM - 256 Go - Ūdensizturīgs (IP54)

159,00€
159,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g15 power 17.1 cm (6.72") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 6000 mAh Grey PB6G0001PL

171,34€
173,84€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola Moto G15 Power Viedtālrunis 8GB / 256GB (PB6G0001PL)

173,95€
173,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G15 4G Viedtālrunis 8GB / 256GB Iguana Green

183,03€
185,53€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Motorola moto g15 power 17,1 cm (6.72") Divas SIM kartes Android 15 4G USB Veids-C 8 GB 256 GB 6000 mAh Pelēks PB6G0001PL

128,06€
128,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Motorola moto g15 power 17,1 cm (6.72") Divas SIM kartes Android 15 4G USB Veids-C 8 GB 256 GB 6000 mAh Zaļš PB6G0002PL

130,22€
130,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g15 power 17.1 cm (6.72) Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 6000 mAh Grey PB6G0001PL

134,31€
139,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola moto g15 17.1 cm (6.72") Dual SIM Android 15 4G USB Type-C 8 GB 256 GB 5200 mAh Green PB6E0016PL

138,50€
138,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola XT2521-5 Moto G15 Power ds 8/256GB gravity grey 840023281020 (840023281020) ( JOINEDIT88753411 )

140,00€
140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| EPREL: | 2 208 419 |
|---|---|
| MPN: | g15 (XT2521-3) |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | B (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | B (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 54 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 200 mAh |
| Uzlādes jauda: | 18 W |
| Izmēri: | P75,98 mm x A165,67 mm x D8,17 mm |
|---|---|
| Svars: | 190 g |
| Video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 Pikseļi |
|---|---|
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Google Android 15 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio G81 Extreme |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,06 cm (6,72") |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 400 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 391 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto G15 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































