Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G56 5G 512GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 15
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 17,06 cm (6,72)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity 7060
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M
Motorola Moto G56 5G 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,12€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 078,16€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 655,94€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 383,18€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 534,90€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola XT2529-2 Moto G56 5G ds 8/512GB black oyster

202,31€
207,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola XT2529-2 Moto G56 5G ds 8/512GB gray mist

202,31€
207,30€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola Smartfon Motorola Moto G56 5G 8/512GB Czarny (08400232991000)

226,72€
226,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Smartfon Motorola Moto G56 5G 8/512GB Szary (PB7Y0056ES)

226,72€
226,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G56 8/ 512GB Black Oyster mobilais telefons PB7Y0053ES

247,99€
247,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G56 8/ 512GB Gray Mis mobilais telefons PB7Y0056ES

250,99€
250,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G56 5G 8/512GB Szary (PB7Y0056ES) PB7Y0056ES

253,12€
253,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Moto G56 5G 8/512GB Czarny (08400232991000) 08400232991000

253,12€
253,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Maks. atmiņas lielums: | 24 GB |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 2 TB |
| EPREL: | 2266109 |
|---|---|
| MPN: | XT2529-2 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| A (Skala A-E) | |
| 1.000 | |
| A (Skala A-E) | |
| 49h 0min | |
| Aizsardzības klase: | IP 68, IP 69 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.200 mAh |
| Uzlādes jauda: | 30 W |
| Izmēri: | P76,26 mm x A165,75 mm x D8,35 mm |
|---|---|
| Svars: | 200 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 1 objektīvs: | Sony LYTIA-600 sensors, f/1.8 diafragma |
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 2 objektīvs: | Ultra platleņķa, f/2.2 diafragma |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Priekšējā kamera 1 objektīvs: | f/2.2 diafragma |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Google Android 15 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity 7060 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,60 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,06 cm (6,72) |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Motorola Moto G56 5G 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























