Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto G77 128GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 16
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,22 cm (6,78)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Dimensity-6400
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M
Motorola Moto G77 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 210,90€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 521,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 554,92€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola Moto G77 8/ 128GB Black Olive mobilais telefons PBAW0004SE

315,99€
315,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Moto G77 puhelin 128/8 Gt PANTONE Black Olive PBAW0004SE / (0840493610290) ( JOINEDIT88176615 )

320,00€
320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g77 17.3 cm (6.8") Hybrid Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Black

326,99€
326,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola moto g77 17.3 cm (6.8") Hybrid Dual SIM Android 16.0 5G USB Type-C 8 GB 128 GB 5200 mAh Green

326,99€
326,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOTOROLA G77 Juodas OLIVE 8/128GB PBAW0004SE (0840493610290) ( JOINEDIT85150124 )

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
MOTOROLA G77 SHADED SPRUCE 8/128GB PBAW0006SE (0840493610313) ( JOINEDIT85150125 )

350,00€
350,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 2 TB |
| EPREL: | 2558400 |
|---|---|
| MPN: | g77 (XT2621-4) |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| B (Skala A-E) | |
| 1.200 | |
| A (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 64, MIL-STD 810H |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Žestu vadība: | Jā |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.200 mAh |
| Uzlādes jauda: | 30 W |
| Izmēri: | P77,37 mm x A164,18 mm x D7,33 mm |
|---|---|
| Svars: | 182 g |
| Galvenā kamera 1: | 108 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Video izšķirtspēja: | 2.048 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 2.048 pikseļi x 1.080 pikseļi |
| Google Android 16 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Dimensity-6400 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,50 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,22 cm (6,78) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass 7i |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M
Motorola Moto G77 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















