Ilustrācija var atšķirties
Panasonic 50" W60 Serie LED 4K Ultra HD TB-50W60AEZ
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- UHD-TV
- Ekrāna diagonāle: 126 cm (50)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- 4K (UHD): Jā
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic 50" W60 Serie LED 4K Ultra HD TB-50W60AEZ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic TV-40S55AEZ
no 391,49€

TCL 55" V6C 4K HDR TV 55V6C
no 268,72€

Reflexion LDDX24IBT
no 365,00€

LG 75" 4K UHD AI Smart TV 75UA75006LA
no 507,05€

LG 55" 4K UHD Smart TV 55UR781C
no 299,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic 4K LED-TV 127cm SMART sw TB-50W60AEZ

641,63€
646,62€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 126 cm (50) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1883673 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 65 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 110 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | Austiņas (3,5 mm), CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB 2.0, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 3 |
| Bluetooth: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| Izmēri: | P112 cm x A64,80 cm x D8,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P112 cm x A70,60 cm x D23,50 cm |
| Svars: | 11,60 kg |
| Svars ar statīvu: | 12 kg |
| TB-50W60AEZ |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic 50" W60 Serie LED 4K Ultra HD TB-50W60AEZ
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Panasonic
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Panasonic Battery LithiumPanasonic ErPanasonic EsPanasonic OLEDPanasonic OLED 65Panasonic QLED 55Panasonic SdxcPanna indukcijas virsmaiPareiza Sejas KopšanaPatriot Viper Steel DDR44K Ultra HD DVD4K HDR Ultra HDXiaomi 4K Ultra HDSamsung 4K Ultra HDPhilips 4K Ultra HDLG Ultra HD 4KLG Ultra HD 50Samsung Ultra HD 50Sony 4K Ultra HD TVLogitech Brio 4K Ultra HD

























