Ilustrācija var atšķirties
POCO M8 5G 512GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Xiaomi HyperOS 2
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Displeja izmērs: 17,19 cm (6,77")
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 6 Gen 3
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 2,4 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
POCO M8 5G 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 512GB
no 523,45€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 678,71€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 386,25€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€
85 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB GREEN MZB0NR5EU POCO

302,08€
302,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco M8 5G Viedtālrunis 8GB / 512GB Green | MZB0NR5EU | 6932554463915

306,57€
306,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU POCO MZB0NR7EU

308,44€
308,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU

308,76€
308,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO M8 5G 17.2 cm (6.77) Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 512 GB 5520 mAh Black

310,96€
315,95€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU POCO

312,86€
312,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 512 GB 5520 mAh Black | ? | 6932554478261 | WLONONWCRPAII

313,77€
313,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XIAOMI POCO M8 5G 17.2 cm (6.77") Hybrid Dual SIM USB Type-C 8 GB 512 GB 5520 mAh Green | ? | 6932554463915 | WLONONWCRPAJK

313,77€
313,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB GREEN MZB0NR5EU POCO

314,24€
314,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB GREEN MZB0NR5EU POCO

317,44€
324,44€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Telefons POCO M8 5G Zaļš 8 GO + 512 GO Snapdragon® 6 Gen 3

319,00€
319,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco M8 512 GB Sudrabs
M8 512 GB Sudrabs

319,00€
319,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO M8 5G 8/ 512GB Black mobilais telefons MZB0NR7EU

319,00€
319,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Poco M8 5G 8/512GB Hybrid Dual SIM Black MZB0NR7EU

319,10€
319,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO M8 5G Smartphone 17,2 cm (6,77) AMOLED 8 GB 512 GB Silber 5G Dual-SIM 100703795

323,35€
328,34€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
POCO MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB SILVER MZB0NRAEU POCO MZB0NRAEU
323,70€
326,60€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB SILVER MZB0NRAEU POCO

325,87€
325,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB SILVER MZB0NRAEU POCO|MZB0NRAEU

334,83€
334,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB SILVER MZB0NRAEU POCO

359,25€
361,75€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB GREEN MZB0NR5EU POCO

359,25€
361,75€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MOBILE PHONE POCO M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU POCO

359,25€
361,75€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Poco M8 5G Viedtālrunis 8GB / 512GB Green

364,73€
367,23€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis Xiaomi MOBILE PHONE M8 5G/8/512GB BLACK MZB0NR7EU

365,12€
367,62€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis Xiaomi MOBILE PHONE M8 5G/8/512GB SILVER MZB0NRAEU

365,12€
367,62€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis Xiaomi MOBILE PHONE M8 5G/8/512GB GREEN MZB0NR5EU

365,12€
367,62€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| EPREL: | 2 476 148 |
|---|---|
| MPN: | 25118PC98G |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 65 |
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 520 mAh |
| Uzlādes jauda: | 45 W |
| Izmēri: | P75,42 mm x A164 mm x D7,35 mm |
|---|---|
| Svars: | 178 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3 840 pikseļi x 2 160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 20 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Xiaomi HyperOS 2 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 6 Gen 3 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,4 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,19 cm (6,77") |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 392 pikseļi |
Cenas vēsture
1M 3M
POCO M8 5G 512GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































