Ilustrācija var atšķirties
Poco F5 12GB 256GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 13
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 7+ Gen 2
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Poco F5 12GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 256GB
no 502,39€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Poco F5 256 GB Zils
F5 256 GB Zils

499,00€
499,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 12 GB |
|---|---|
| Maks. atmiņas lielums: | 19 GB |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Aizsardzības klase: | IP 53 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS, QZSS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 67 W |
| Izmēri: | P74,95 mm x A161,11 mm x D7,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 181 g |
| Galvenā kamera 1: | 64 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 16 MP |
| Google Android 13 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 7+ Gen 2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,91 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED, Gorilla Glass 5 |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja paraugu ņemšanas ātrums: | 240 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.400 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Poco F5 12GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















