Ilustrācija var atšķirties
Poco X5 Pro 5G 256GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 12
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 16,94 cm (6,67)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 778G
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Poco X5 Pro 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 256GB
no 502,39€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 792,90€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Poco X5 Pro 5G 256 GB Melns
X5 Pro 5G 256 GB Melns

359,00€
359,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Nē |
| Aizsardzības klase: | bez |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Paātrinājuma sensors: | Jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Stereo skaļruņi: | Jā |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, GPS, QZSS |
| Balss vadība: | Jā |
| Žestu vadība: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 67 W |
| Izmēri: | P76 mm x A162,90 mm x D7,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 181 g |
| Galvenā kamera 1: | 108 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 8 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 3.840 pikseļi x 2.160 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 16 MP |
| Google Android 12 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 778G |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2,40 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,94 cm (6,67) |
|---|---|
| Displeja tips: | AMOLED |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.400 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 395 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Poco X5 Pro 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no POCO
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Poco X6Poco X6 ProPoda KrēslsPoda Skalojamā KastePoda Vāka StiprinājumiPods Ar IzlietniPogo stickPoker 500Polarizētās Saules BrillesPolikarbonāts SiltumnīcaiPoco X4 Pro 5GMacBook Pro 256 GB13 Pro 256GbSamsung S21 5G 256GbMacBook Pro 2020 256GBMacBook Pro 13 256GBSandisk Extreme Pro 256 GBIphone 15 pro 256gbPoco f5 proPoco M6 Pro



















