Ilustrācija var atšķirties
Realme C11 2021
Ražotājs: Realme
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 11
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja izmērs: (6,50)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 1,60 GHz
- Operatīvā atmiņa (RAM): 2.048 MB
Ražotājs:
Realme
Populāri produkti

Realme 14 Pro 5G 512GB
no 445,35€

Realme 16 Pro+ 5G 512GB
no 502,50€

Realme 14 Pro+ 5G 256GB
no 388,81€

Realme GT8 Pro 512GB
no 779,60€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 593,34€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 199,00€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 104,15€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 560,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Realme C11 (2021) DS

83,67€
83,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 2.048 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 256 GB |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 4.2 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Izmēri: | P76,40 mm x A165,20 mm x D8,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 190 g |
| Galvenā kamera 1: | 8 MP |
|---|---|
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 5 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 11 |
| Kodolu skaits: | 8 |
|---|---|
| Procesora takts maksimāli: | 1,60 GHz |
| Displeja izmērs: | (6,50) |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Populāri produkti

















