Ilustrācija var atšķirties
Realme C25Y 128GB
Ražotājs: Realme
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 11
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 16,50 cm (6,50)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: ARM
- Kodolu skaits: 8
- Procesora takts maksimāli: 1,80 GHz
Cenas vēsture
1M 3M
Realme C25Y 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Realme
Populāri produkti

Realme 14 Pro 5G 512GB
no 445,35€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 650,00€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 100,40€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 537,85€

Samsung Galaxy S25+ 256GB
no 738,47€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Samsung Galaxy S24 128GB
no 389,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
realme C25Y - 6.5 - 128GB / metal gray - Android

251,90€
251,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
realme C25Y - 6.5 - 128GB / clacier blue - Android

264,70€
264,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4.096 MB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4X |
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Beidou, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 18 W |
| Izmēri: | P76 mm x A164,50 mm x D9,10 mm |
|---|---|
| Svars: | 200 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 2 MP |
| Galvenā kamera 3: | 2 MP |
| Video izšķirtspēja: | 1.920 pikseļi x 1.080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 8 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 11 |
| Procesors: | ARM |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 1,80 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,50 cm (6,50) |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Realme C25Y 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Realme
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Realme Gt 5 ProRebir UrbjmašīnaRecepcijas GaldsRechargeable Nimh AaRecirkulācijas Tvaika NosūcējsRecord PlayerRed Magic 8 ProRedmi Airdots TWSEJ04LSRegent BoilerisRetro Spēļu KonsoleMacBook 128GBLexar 128GBMicrosdhc 128GBSDHC 128GBRealme 11 ProRealme C11MacBook Air 128 GBMacBook Pro 128GBMicro SD 128GBDDR3 128GB




















