Ilustrācija var atšķirties
Samsung 75" QLED 4K Q80D Tizen OS Smart TV (2024) GQ75Q80DAT
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- QLED-TV
- Ekrāna diagonāle: 189 cm (75")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 40 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung 75" QLED 4K Q80D Tizen OS Smart TV (2024) GQ75Q80DAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Hisense 55" QLED Smart TV 55E7Q PRO
no 383,18€

Hisense 43\" QLED Smart TV 43E7Q PRO
no 379,99€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GQ75Q80DATXZG 191cm 75" 4K LED Smart TV Fernseher | GQ75Q80DATXZG | 8806095425665

1 566,60€
1 566,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
189,0cm/75 (3840x2160) Samsung GQ75Q80DATXZG 16:9 QLED 100Hz HDMI USB WLAN Bluetooth HDR10+ Speaker Carbon Silver

1 816,07€
1 821,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
189 0cm/75" (3840x2160) Samsung GQ75Q80DATXZG 16:9 QLED 100Hz HDMI USB WLAN Bluetooth HDR10+ Speaker Carbon Silver GQ75Q80DATXZG (8806095425665) ( JOINEDIT84388004 )

1 845,00€
1 845,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 189 cm (75") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Skata leņķis: | 178° / 178° |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 40 W |
| EPREL: | 1875239 |
|---|---|
| MPN: | GQ75Q80DAT |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 134 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 324 kWh/1000h |
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
|---|---|
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P167,10 cm x A95,80 cm x D4,70 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P167,10 cm x A101,90 cm x D31,40 cm |
| Svars: | 33,40 kg |
| Svars ar statīvu: | 34,50 kg |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
|---|---|
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung 75" QLED 4K Q80D Tizen OS Smart TV (2024) GQ75Q80DAT
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 75QSamsung 75Q70Samsung 75Q80Samsung 77Samsung 8. SērijaSamsung 80 cm Smart TVSamsung 85Samsung 8K Neo QLEDSamsung A35 5GSamsung Buds ProQLED 4K Smart TVSamsung QLED 75 4KSamsung QLED 65 4K Smart TVSamsung TV 75 QLEDSamsung 75 4KSamsung 75 Neo QLED TVSamsung TV Neo QLED 4KSamsung TV 55 QLED 4KSamsung 43 Smart TV 4KSamsung 65" 4K Smart TV






























