Ilustrācija var atšķirties
Samsung 77" OLED 4K S85D Tizen OS Smart TV (2024) GQ77S85DAE
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- OLED TV
- Ekrāna diagonāle: 194 cm (77)
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 100 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung 77" OLED 4K S85D Tizen OS Smart TV (2024) GQ77S85DAE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Philips 55" OLED 4K Ambilight TV 55OLED810/12
no 1 041,24€

LG 77" OLED evo AI G5 4K Smart TV OLED77G57LW
no 3 214,35€

LG 48\" OLED AI B5 4K OLED48B59LA
no 760,00€

Philips 77" OLED+ 4K Ambilight TV 77OLED950/12
no 4 224,48€

Philips 55" OLED+ 4K Ambilight TV 55OLED910/12
no 1 821,26€

Sony BRAVIA 8 K-55XR80
no 1 499,00€

LG 55" OLED AI B5 4K OLED55B59LA
no 805,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung 77 OLED 4K S85D Tizen OS™ Smart TV (2024) - 195,6 cm (77) - 3840 x 2160 Pixel - OLED - Smart-TV - WLAN - Schwarz (GQ77S85DAEXZG)

1 809,38€
1 814,37€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 194 cm (77) |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| HDR: | HDR, HDR10, HDR10+, HLG |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 100 Hz |
| Divkāršais uztvērējs integrēts: | Jā |
| Trīskāršs uztvērējs integrēts: | Jā |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaņa: | Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
|---|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
| EPREL: | 1946887 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase SDR: | F (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 124 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 180 kWh/1000h |
| Automātiskā formāta atpazīšana: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskais programmu ceļvedis (EPG): | Jā |
| HbbTV (SmartTV): | Jā |
| WiFi iespējots: | Jā |
| Interneta TV: | Jā |
| Balss vadība: | Jā |
| Videoteksts: | Jā |
| Personīgais video ierakstītājs (PVR): | Jā |
| Laika nobīde: | Jā |
| Miega taimeris: | Jā |
| Integrēts USB multivides atskaņotājs: | Jā |
| Savienojumi: | CI Plus, HDMI ieeja, S/PDIF optiskā, USB, Ethernet RJ45 (10/100 Mbit) |
| HDMI standarts: | 2.1 |
| HDMI ieeju skaits: | 4 |
| Bluetooth: | Jā |
| Miracast: | Jā |
| Ekrāna spoguļošana: | Jā |
| DLNA klients: | Jā |
| Izmēri: | P172,10 cm x A99,10 cm x D3,40 cm |
|---|---|
| Izmēri ar statīvu: | P172,10 cm x A106 cm x D33 cm |
| Svars: | 28,10 kg |
| Svars ar statīvu: | 28,80 kg |
| GQ77S85DAE |
| Sienas stiprinājums: | Neobligāts |
|---|---|
| Stends: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung 77" OLED 4K S85D Tizen OS Smart TV (2024) GQ77S85DAE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung 8. SērijaSamsung 80 cm Smart TVSamsung 8072Samsung 85Samsung 85" 8KSamsung 85BSamsung 85Q70Samsung 95Samsung A5 VāciņiSamsung CrystalOLED TV 77Samsung 4K OLED TVSamsung 43 Smart TV 4KSamsung 65" 4K Smart TVSamsung 50" 4K Smart TVTV 4K OLEDLG TV 77 OLEDSamsung OLED 4KOLED 77Samsung QLED 65 4K Smart TV























