Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy A7 (2018) 64GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 8.0
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Displeja izmērs: 15,24 cm (6)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Kodolu skaits: 8
- Operatīvā atmiņa (RAM): 4.096 MB
- Atmiņas karšu nodalījums: Jā
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy A7 (2018) 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 166,75€

Apple iPhone 17e 256GB
no 627,49€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 291,97€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 368,80€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Xiaomi 15T Pro 512GB
no 584,54€

Apple iPhone 16 128GB
no 552,00€

Apple iPhone 17 Pro 1TB
no 1 685,26€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Oriģināls vāciņš ar atloku Samsung Galaxy A7 2018

190,25€
190,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 4.096 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth, Micro USB, NFC |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Akumulatora kapacitāte: | 3.300 mAh |
| Izmēri: | P76,80 mm x A159,80 mm x D7,50 mm |
|---|
| Videoieraksts: | Jā |
|---|
| Google Android 8.0 |
| Kodolu skaits: | 8 |
|---|
| Displeja izmērs: | 15,24 cm (6) |
|---|---|
| Displeja tips: | Super-AMOLED |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.080 Pikseļi x 2.220 pikseļi |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
|---|---|
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy A7 (2018) 64GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy A70 MaciņšSamsung Galaxy A8 A530FSamsung Galaxy A8 MaciņšSamsung Galaxy austiņasSamsung Galaxy BudsSamsung Galaxy Buds austiņasSamsung Galaxy HDMISamsung Galaxy S21Fe 5GSamsung LED 40 Smart TVSamsung NeoSamsung Galaxy A23 64GbSamsung Sdxc 64GBSamsung A7 PlanšeteSamsung Tab A7MacBook 64GBSDSDUNR 64 GBSDHC 64GBCorsair 64GBLexar 64GBMicrosdxc 64GB




















