Ilustrācija var atšķirties
Motorola Moto E7
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 10
- Iekšējā atmiņa: 32 GB
- Displeja izmērs: 16,50 cm (6,50)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio G25
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto E7
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 041,54€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 648,83€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 526,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 559,19€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola moto G06 6.88" Dual SIM Android 15 USB Type-C 4 GB 64 GB 7000 mAh Laurel Oak 1E7BBEC0A30B27049A41A3346B6A70075C992965

88,21€
88,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 2.048 MB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 32 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 512 GB |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bezvadu LAN, Bluetooth |
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | A-GPS, Galileo, Glonass, GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 4.000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 10 W |
| Izmēri: | P76 mm x A165 mm x D9 mm |
|---|---|
| Svars: | 180 g |
| Galvenā kamera 1: | 48 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 2 MP |
| Priekšējā kamera 1: | 5 MP |
| Videoieraksts: | Jā |
| Google Android 10 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio G25 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2 GHz |
| Displeja izmērs: | 16,50 cm (6,50) |
|---|---|
| Displeja tips: | IPS |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1.600 pikseļi |
| Pikseļu blīvums: | 269 ppi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Moto E7
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















