Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab A9+ X210 WiFi 64GB (SM-X210NZAAEUE)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 64 GB
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Svars: 480 g
- Procesors: Qualcomm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A9+ X210 WiFi 64GB (SM-X210NZAAEUE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,65€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab A9+ 11" 4GB 64GB SM-X210 Graphite (SM-X210NZAAEUE) planšetdators SM-X210NZAAEUE

159,99€
159,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Tablet galaxy tab a9+ 11 cali wifi 4/64 gb szary SM-X210NZAAEUE

183,59€
183,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Tablet galaxy tab a9+ 11 cali wifi 4/64gb szary SM-X210NZAAEUE

184,19€
184,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab A9+ 64 GB Pelēks
Galaxy Tab A9+ 64 GB Pelēks

309,00€
309,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 7.040 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 64 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Izmēri: | P257,10 mm x A16,90 mm x D168,70 mm |
|---|---|
| Svars: | 480 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 8 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 5 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.1 |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
|---|
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 695 2x 2.20GHz (ARM Cortex-A78/Kryo 660 Gold) + 6x 1.80GHz (ARM Cortex-A55/Kryo 660 Silver) |
| Operētājsistēma: | Google Android 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.920 Pikseļi x 1.200 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 90 Hz |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, USB 2.0, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab A9+ X210 WiFi 64GB (SM-X210NZAAEUE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung LED 75Samsung Micro LEDSamsung Odyssey 240HzSamsung Tab A9Tab A9Samsung Galaxy A23 64GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung Sdxc 64GBGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9MacBook 64GBSDSDUNR 64 GB




























