Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 5G 512GB (SM-X926BZAPEUB)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 37,08 cm (14,60)
- Grafika: ARM Immortalis-G720 MC12
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Svars: 723 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 5G 512GB (SM-X926BZAPEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 453,90€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 187,50€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung GALAXY Tab S10 Ultra SM-X926B 5G 512GB grau Android 14 Tablet ( SM X926BZAPEUB 8806095601120 SM-X926BZAPEUE ) SM-X926BZAPEUB

1 075,00€
1 075,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 11.200 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Piederumi: | Pildspalva |
| MPN: | SM-X926B |
| EPREL: | 2280688 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Grafika: | ARM Immortalis-G720 MC12 |
|---|
| Izmēri: | P326,40 mm x A5,40 mm x D208,60 mm |
|---|---|
| Svars: | 723 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11be, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| A-GPS: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Google Android 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 37,08 cm (14,60) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.960 Pikseļi x 1.848 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Matēts |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 5G 512GB (SM-X926BZAPEUB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 27Galaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy S10 Plus MaciņšSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung Galaxy A23 5GSamsung Galaxy S10E G970FGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9Samsung Galaxy S21Fe 5GSamsung Micro Sdxc 512GB

























