Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra WiFi 256GB (SM-X910NZAAEUE)
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Displeja izmērs: 37,08 cm (14,60)
- Grafiskā karte: Qualcomm Adreno 740
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Svars: 732 g
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra WiFi 256GB (SM-X910NZAAEUE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 307,30€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SAMSUNG Galaxy Tab S9 Ultra X910 - 12GB RAM - 256GB - Graphite SM-X910NZAAEUE

1 072,43€
1 077,42€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 11.200 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
| Grafiskā karte: | Qualcomm Adreno 740 |
|---|
| Izmēri: | P326,40 mm x A208,60 mm x D5,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 732 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 13 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 8 Gen 2 1 x 3.20GHz (ARM Cortex-X3) + 2 x 2.80GHz (ARM Cortex-A715) + 2 x 2.80GHz (ARM Cortex-A710) + 3x 2.00GHz (ARM Cortex-A510) |
| Operētājsistēma: | Google Android 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 37,08 cm (14,60) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.960 Pikseļi x 1.848 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab S9 Ultra WiFi 256GB (SM-X910NZAAEUE)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 240HzGalaxy Tab S9Samsung S23 Ultra 256GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProSamsung S9 AizsargstiklsSamsung S9 MaciņšGalaxy S23 256GbGalaxy Tab A8Samsung SD 256GBSamsung S22 256Gb

























