Ilustrācija var atšķirties
Samsung S3370
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Samsung tālruņa platforma
- Iekšējā atmiņa: 60 MB
- Displeja izmērs: (2,60)
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Nē
- Atmiņas kartes ietilpība: 16 GB
- Displeja tips: Krāsa
- Skārienekrāns: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung S3370
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Galaxy S25 256GB
no 577,69€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 189,16€

Apple iPhone 17 Pro Max 256GB
no 1 300,00€

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G 256GB
no 275,00€

Apple iPhone 16e 128GB
no 439,00€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Apple iPhone 17 Pro 512GB
no 1 383,03€

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 16 128GB
no 588,80€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung S3370 Chrome silver

101,02€
101,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iekšējā atmiņa: | 60 MB |
|---|---|
| Atmiņas kartes ietilpība: | 16 GB |
| SAR vērtība: | 0,98 W/kg |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | EDGE, MMS, SMS, Teksta ievades palīdzība, UMTS, WAP |
|---|---|
| Saskarnes TK: | Micro USB |
| Bluetooth versija: | 2.1 |
| Izmēri: | P53 mm x A100 mm x D12,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 86 g |
| Samsung tālruņa platforma |
| Displeja izmērs: | (2,60) |
|---|---|
| Displeja tips: | Krāsa |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 240 Pikseļi x 320 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Nē |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung S3370
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















