Ilustrācija var atšķirties
Sharp KD-HHH8S8GW3-DE
Ražotājs: Sharp
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 8 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 65 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2367150
- MPN: KD-HHH8S8GW3-DE
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sharp KD-HHH8S8GW3-DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sharp
Populāri produkti

Sharp KD-NHH8S8GW3-DE
no 565,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W75780
no 860,00€

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 765,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 701,83€

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 796,70€

Hisense DH5S102BW
no 585,00€

Bomann WPT 7154
no 447,97€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 735,00€

Gorenje DHNE83
no 617,86€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 490,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
SHARP KD-HHH8S8GW3-DE, Wärmepumpentrockner weiß 10743428

590,06€
595,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 2367150 |
|---|---|
| MPN: | KD-HHH8S8GW3-DE |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | C (Skala A-G) |
| D (Skala A-D) | |
| 81 | |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 95 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ietilpība: | Žāvēšana 8 kg |
| Programmas ilgums Eco: | 2:59 st h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 65 dB |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Programmas: | 15x |
| Signāls: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Izmēri: | P59,60 cm x A84,50 cm x D60,90 cm |
|---|---|
| Svars: | 50,30 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sharp KD-HHH8S8GW3-DE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















