Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 WT43HV03
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 7 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 65 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2114778
- MPN: WT43HV03
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 WT43HV03
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 730,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W75780
no 720,00€

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 796,70€

Hisense DH5S102BW
no 604,98€

Bomann WPT 7154
no 385,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 715,00€

Gorenje DHNE83
no 540,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 850,00€

Bosch Hausgeräte Serie 6 WQG243D41
no 653,67€

Bosch Serie 8 WRB247C40
no 1 089,22€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens WT43HV03 IQ300 heat pump condensation dryer (white) WT43HV03 (4242003923009) ( JOINEDIT80121628 )

475,00€
475,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens WT43HV03 IQ300, Wärmepumpentrockner weiß

521,34€
526,33€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 2114778 |
|---|---|
| MPN: | WT43HV03 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| D (Skala A-D) | |
| 81 | |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 118 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ietilpība: | Žāvēšana 7 kg |
| Programmas ilgums Eco: | 3:08 stundu h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 65 dB |
| Bungas tilpums: | 112 l |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Aizsērēšanas indikators: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,20 cm x D61,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 45,40 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 WT43HV03
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0


















