Ilustrācija var atšķirties
Siemens Hausgeräte iQ700 WG44B2071
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 9 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WG44B2071
Cenas vēsture
1M
Siemens Hausgeräte iQ700 WG44B2071
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 WG44B2040
no 715,00€

Siemens iQ500 WU14UT70
no 570,00€

Siemens iQ500 WG44G2Z22
no 580,00€

Siemens iQ500 WU14UT42
no 605,00€

Bomann WA 7175
no 300,00€

Bomann WA 7185
no 300,00€

Hisense WF3S8043BW3
no 334,99€

Haier HW50-BP12307
no 475,00€

Bosch Serie 6 WUU28T71
no 610,00€

Bosch Serie 8 WGB244A40
no 815,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens WG44B2071 Waschmaschine 9kg 1400U/min | WG44B2071 | 4242003961483

859,75€
859,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1938793 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B (skalā A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 46 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 49 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 9 kg |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 69 dB |
| Programmas ilgums Eco: | 3:39 h h |
| AquaStop: | Jā |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Programmas beigas iestatāmas: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,50 cm x D59 cm |
|---|---|
| Svars: | 82,60 kg |
| WG44B2071 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M
Siemens Hausgeräte iQ700 WG44B2071
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0




















