Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 BF525LMW0
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Mikroviļņu krāsns
- Veids: Integrējams
- Cepeškrāsns tilpums: 20 l
- Jauda: 800 W
- Veiktspējas līmeņi: 5
- Durvju eņģes puse: Kreisais
- Programmu skaits: 7
- Gatavošanas programmu skaits: 3
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 BF525LMB1
no 310,00€

Bosch Serie 8 BFL7221B1
no 571,64€

Hisense H20MOBP1HI
no 80,27€

Sharp YC-MS02E-S
no 97,00€

Bosch Serie 6 BFL524MB0
no 255,00€

Bosch Serie 6 BFL524MS0
no 254,00€

Sharp R-242
no 85,00€

Bosch Serie 2 FFL023MS2
no 126,60€

Severin MW 7761
no 105,00€

Bosch Serie 2 BFL523MW3
no 188,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens BF525LMW0 iQ500 mikroaaltouuni valkoinen BF525LMW0 (4242003805510) ( JOINEDIT74482921 )

400,00€
400,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 20 l |
| Kreisais |
| Programmu skaits: | 7 |
|---|---|
| Gatavošanas programmu skaits: | 3 |
| Atkausēšanas programmu skaits: | 4 |
| Taimeris: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Atmiņas funkcija: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Pagriežamā galda diametrs: | 25,50 cm |
|---|---|
| Izmēri: | P59,40 cm x A38,20 cm x D30 cm |
| Svars: | 17 kg |
| Integrējams |
| Jauda: | 800 W |
|---|---|
| Veiktspējas līmeņi: | 5 |
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0














