Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 WG44B2A40
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 9 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Nē
- MPN: WG44B2A40
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 WG44B2A40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ700 WG44B2040
no 715,00€

Bomann WA 7175
no 300,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Hisense WF3S8043BW3
no 334,99€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Bosch Serie 6 WUU28T71
no 610,00€

Bosch Serie 8 WGB244A40
no 815,00€

Bosch Serie 6 WGG244ZR10
no 705,00€

Bosch Serie 4 WAN28127
no 485,00€

Hisense WF5S1045BW
no 449,99€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens WG44B2A40 Waschmaschine 9 kg 1400 U/min WG44B2A40 (4242003927175) ( JOINEDIT88145653 )

980,00€
980,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
|---|---|
| Skaņas jauda centrifugējot: | 70 dB |
| EPREL: | 1200952 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 40 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
|---|---|
| Bungas tilpums: | 65 l |
| Ietilpība: | Mazgāšana 9 kg |
| Tvaika tīrīšanas funkcija: | Nē |
| AquaStop: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Nē |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,50 cm x D59 cm |
|---|---|
| Svars: | 82,60 kg |
| WG44B2A40 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ700 WG44B2A40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0

















