Siemens VSZ42200
Ražotājs: Siemens
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 2.200 W
- Savākšanas tilpums: 4 l
- Papildu sprauslas: Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 10 m
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
- Filtrēšanas sistēma: Ultra Air II higiēnas filtrēšana
- Maisiņa indikators: Jā
Cenas vēsture
1M
Siemens VSZ42200
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens VSQ5X1230
no 170,00€

Festool CTL SYS (575279)
no 432,94€

Severin BC 7047
no 103,94€

Severin BC 7052
no 125,75€

Philips 3000 Series XD3110
no 107,07€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Philips 3000 Series XD3112
no 99,00€

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

AEG VX82-1-ÖKO
no 176,63€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens VZ153HFB - Filter für Staubsauger - für Z4.0 automatic VSZ42200 (VZ153HFB)

109,00€
113,99€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Svars: | 4.800 g |
|---|
| Jauda: | 2.200 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 4 l |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Filtrēšanas sistēma: | Ultra Air II higiēnas filtrēšana |
| Papildu sprauslas: | Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Maisiņa indikators: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 10 m |
Cenas vēsture
1M
Siemens VSZ42200
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas plauktu sistēmasSienas Stūra PlauktsSiera TrauksSieviešu Džinsa BiksesSieviešu Sporta BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0




















