Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad mini 2 16GB Wi-Fi + Cellular
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 16 GB
- Displeja izmērs: 20,10 cm (7,90)
- Operētājsistēma: Apple iOS 7
- Svars: 341 g
- Procesors: Apple A7
- Izšķirtspēja: 2.048 Pikseļi x 1.536 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad mini 2 16GB Wi-Fi + Cellular
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 359,99€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Mini 2 Retina 16GB Wi- Fi+ Cell Space Gray Grey

399,75€
399,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 16 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Krāsa: | Pelēks, Sudrabs |
| Izmēri: | P134,70 mm x A200 mm x D7,50 mm |
|---|---|
| Svars: | 341 g |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
|---|
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| 4G/LTE: | Jā |
| Procesors: | Apple A7 |
|---|
| Operētājsistēma: | Apple iOS 7 |
|---|
| Displeja izmērs: | 20,10 cm (7,90) |
|---|---|
| Izšķirtspēja: | 2.048 Pikseļi x 1.536 pikseļi |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Savienojumi: | 3,5 mm ligzdas savienojums, Lightning savienotājs |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad mini 2 16GB Wi-Fi + Cellular
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatIpad Mini 64G Router Wi-FiMini Mac Apple
























