Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad mini 7 2024 128GB Wi-Fi + Cellular (MXPN3NF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple A17 Pro
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 21,08 cm (8,3")
- Grafika: Apple A17 Pro 6-Core-GPU
- Operētājsistēma: Apple iOS 18
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad mini 7 2024 128GB Wi-Fi + Cellular (MXPN3NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 311,20€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Mini (A17 Pro) Wi-Fi+Cellular 128GB Space Gray MXPN3HC/A | MXPN3HC/A

694,25€
694,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini 128GB Wi-Fi + Cellular Gwiezdna szarość MXPN3HC/A

711,31€
711,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini (A17 Pro) | 8.3 " | Space Gray | Liquid Retina | 2266 x 1488 pixels | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | MXPN3HC/A | 195949755156

714,10€
714,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini (A17 Pro) | 8.3 " | Space Gray | Liquid Retina | 2266 x 1488 pixels | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS MXPN3HC/A

728,96€
735,96€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Apple iPad mini Wi-Fi + Cellular 128GB Space Gray ( MXPN3HC/A ) Planšetdators

735,00€
735,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad mini (A17 Pro) Wi-Fi + Cellular 128GB - Space Grey MXPN3HC/A

739,99€
739,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini 8.3" 6 gen. 128 GB 5G Gray (MXPN3HC-A) | MXPN3HC-A | 1959497551566

742,90€
742,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini (A17 Pro) | 8.3 " | Kosmiski pelēka | Liquid Retina | 2266 x 1488 pikseļi | 128 GB | Wi-Fi | Priekšējā kamera | 12 MP | Aizmugurējā kamera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS

743,42€
743,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Mini 8.3" 6. paaudze 128 GB 5G Gray (MXPN3HC-A) | MXPN3HC-A | 1959497551566

755,75€
755,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini A17 Pro Wi-Fi+Cellular 128GB Space Grey 7th Gen MXPN3HC/ A planšetdators MXPN3HC/A

759,00€
759,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini 5G TD-LTE & FDD-LTE 128 GB 21.1 cm (8.3) Wi-Fi 6E (802.11ax) iPadOS 18 Grey MXPN3HC/A

767,76€
772,75€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi + Cellular 8.3 128GB Gra MXPN3KN/A (0195949755224) ( JOINEDIT87305416 )

775,00€
775,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini (A17 Pro) | 8.3 " | Space Gray | Liquid Retina | 2266 x 1488 pixels | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 12 MP | Rear camera | 12 MP | Bluetooth | 5.3 | iPadOS | MXPN3HC/A | 195949755156

776,20€
776,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Mini 8.3" A17 Pro Wi-Fi + Cellular | 2024 128 GB Pelēks
iPad Mini 8.3" A17 Pro Wi-Fi + Cellular | 2024 128 GB Pelēks

789,00€
789,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Mini 8.3" 6 gen. 128 GB 5G Szary (MXPN3HC-A) MXPN3HC-A

808,95€
808,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini 5G TD-LTE & FDD-LTE 128 GB 21.1 cm (8.3") Wi-Fi 6E (802.11ax) iPadOS 18 Grey | MXPN3HC/A | 0195949755156 | WLONONWCRJBNN

830,94€
830,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad mini Wi-Fi + Cellular 128GB Gwiezdna szarość MXPN3HC/A

844,25€
844,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini (A17 Pro) Wi-Fi + Cellular 128GB Space Gray MXPN3HC/A

845,40€
845,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi + Cellular - Tablet - 128GB - 21,1 cm (8,3) IPS (2266 x 1488) - 3G, 4G, 5G - Space-grau (MXPN3NF/A) PWAP-3065

849,47€
854,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Vairāk piedāvājumu
Apple iPad mini 128 Gt WiFi + 5G 2024 -tabletti tahtiharmaa (MXPN3) ( MXPN3KN/A )

790,00€
790,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad mini A17 Pro Wi-Fi + Cellular 8.3 128GB Grå MXPN3KN/A

849,94€
854,93€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 19,3 Wh |
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Krāsa: | Space pelēks |
| MPN: | A2995 |
| EPREL: | 2 261 246 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 67h 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | D (skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple A17 Pro 6-Core-GPU |
|---|
| Izmēri: | P134,8 mm x A195,4 mm x D6,3 mm |
|---|---|
| Svars: | 297 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| A-GPS: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple A17 Pro |
| Procesora modeļa numurs: | 2x 3.78GHz + 4x 2.11GHz |
| Operētājsistēma: | Apple iOS 18 |
|---|
| Displeja izmērs: | 21,08 cm (8,3") |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 266 Pikseļi x 1 488 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
| USB 3.2 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | DisplayPort caur USB, USB 3.2 Gen 1, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad mini 7 2024 128GB Wi-Fi + Cellular (MXPN3NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac StudioApple MacBook Air 13.3Apple MacBook Pro Retina 13Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatIpad Mini 6Apple 11 128GbApple 13 128Gb




































