Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Pro 11" 2021 512GB Wi-Fi (MHQX3FD/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M1
- Iekšējā atmiņa: 512 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 27,96 cm (11)
- Grafiskā karte: Apple 8 kodolu GPU
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 14
- Svars: 466 g
Cenas vēsture
1M 3M
Apple iPad Pro 11" 2021 512GB Wi-Fi (MHQX3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 453,90€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 187,50€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple MHQX3 iPad Pro 11" Wi-Fi 512GB Silver 3rd Gen (2021) MHQX3HC/A

1 736,70€
1 736,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 10 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 28,65 Wh |
| Iekšējā atmiņa: | 512 GB |
|---|
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Saderīgs ar: | Apple Pencil (2. paaudze), Magic Keyboard, Smart Keyboard Folio |
| Grafiskā karte: | Apple 8 kodolu GPU |
|---|
| Izmēri: | P178,50 mm x A247,60 mm x D5,90 mm |
|---|---|
| Svars: | 466 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
| Atmiņas tips: | DDR4 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M1 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 14 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,96 cm (11) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.388 Pikseļi x 1.668 pikseļi |
| Displeja īpašības: | Liquid Retina displejs |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Savienojumi: | Thunderbolt 3 |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Apple iPad Pro 11" 2021 512GB Wi-Fi (MHQX3FD/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaMacBook Pro 512GB 2021Wi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatApple MacBook Pro 13 512GB4G Router Wi-Fi

























