Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Pro M4 11" 2024 1TB Wi-Fi + Cellular (MVW63NF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 1 TB
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Displeja izmērs: 27,94 cm (11)
- Grafika: Apple 10-Core-GPU
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 17
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M4 11" 2024 1TB Wi-Fi + Cellular (MVW63NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Pro 11" (M4)/Wi-Fi + Cellular, S.G./11"/2420x1668/16GB/1TB/iPadOS/Silver | 13300851-MVW63 | 195949230325

2 105,40€
2 105,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" (M4)/Wi-Fi + Cellular, S.G./11"/2420x1668/16GB/1TB/iPadOS/Silver | 13300851-MVW63 | 195949230325

2 115,15€
2 115,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" M4 WiFi + Cellular | 2024 | Standard glass 1 TB Sudrabs
iPad Pro 11" M4 WiFi + Cellular | 2024 | Standard glass 1 TB Sudrabs

2 209,00€
2 209,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 11" M4 WiFi+Cellular 1TB Standard glass Silver MVW63HC/ A planšetdators MVW63HC/A

2 209,00€
2 209,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Ipad pro 11 cali wi-fi + cellular 1tb - srebrny MVW63HC/A

2 383,28€
2 383,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
APPLE iPad Pro 11 inch Wi-Fi + Cellular 1TB - Silver MVW63HC/A

2 556,59€
2 561,58€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 9 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 31,29 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 1 TB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| MPN: | A2837 |
| EPREL: | 2261269 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| 1.000 | |
| 73h 0 min | |
| E (Skala A-E) | |
| C (Skala A-E) | |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 10-Core-GPU |
|---|
| Izmēri: | P177,50 mm x A249,70 mm x D5,30 mm |
|---|---|
| Svars: | 446 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 10 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7.500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 10 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 17 |
|---|
| Displeja izmērs: | 27,94 cm (11) |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.420 Pikseļi x 1.668 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Ultra Retina XDR displejs |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | Thunderbolt 3 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M4 11" 2024 1TB Wi-Fi + Cellular (MVW63NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi FiWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi Thermostat4G Router Wi-FiMacBook Pro 1TBMacBook Pro 2019 1TB































