Ilustrācija var atšķirties
Apple iPad Pro M4 13" 2024 256GB Wi-Fi + Cellular (MVXT3NF/A)
Ražotājs: Apple
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Procesora modelis: Apple M4
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 33,02 cm (13")
- Grafika: Apple 10-Core-GPU
- Operētājsistēma: Apple iPadOS 17
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M4 13" 2024 256GB Wi-Fi + Cellular (MVXT3NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Apple
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 453,90€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 318,70€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 191,00€

Lenovo Tab TB311FU (ZAEH0114SE)
no 132,83€
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Apple iPad Pro 13 inch Wi-Fi + Cellular 256GB - Silver ( MVXT3HC/A ) Planšetdators

1 655,00€
1 655,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 13" M4 WiFi+Cell 256GB Standard glass Silver MVXT3HC/ A planšetdators MVXT3HC/A

1 664,55€
1 664,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 13" M4 WiFi + Cellular 256GB with Standard glass - Silver MVXT3HC/A

1 680,20€
1 680,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple Tablet Apple iPad Pro 13'' 7 gen. 256 GB 5G Srebrny (MVXT3HC-A)

1 836,57€
1 836,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 13" 7 gen. 256 GB 5G Silver (MVXT3HC-A) | MVXT3HC-A | 1959492454596

1 866,35€
1 866,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Pro 13'' 7 gen. 256 GB 5G Srebrny (MVXT3HC-A) | MVXT3HC-A | 1959492454596

1 868,65€
1 868,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Apple iPad Pro 13" M4 WiFi + Cellular | 2024 | Standard glass 256 GB Sudrabs
iPad Pro 13" M4 WiFi + Cellular | 2024 | Standard glass 256 GB Sudrabs

1 869,00€
1 869,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Planšetdators Apple iPad Pro 13" 7. paaudze 256 GB 5G Silver (MVXT3HC-A) | MVXT3HC-A | 1959492454596

1 884,85€
1 884,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tablet Apple iPad Pro 13" 7 gen. 256 GB 5G Srebrny (MVXT3HC-A) MVXT3HC-A

2 040,93€
2 040,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 9 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 38,99 Wh |
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Automātiskā sejas atpazīšana: | Jā |
| Krāsa: | Sudrabs |
| MPN: | A2926 |
| EPREL: | 2 261 272 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | G (Skala A-G) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Akumulatora darbības ilgums vienā ciklā: | 77h 0 min |
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | E (Skala A-E) |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 42 |
| Grafika: | Apple 10-Core-GPU |
|---|
| Izmēri: | P215,5 mm x A281,6 mm x D5,1 mm |
|---|---|
| Svars: | 582 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 12 MP |
| Priekšējā kamera: | Jā |
| Efektīvie pikseļi apakškamerai: | 10 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth: | Jā |
| Bluetooth versija: | 5.3 |
| 5G: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | eSIM |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 7 500 MHz |
| Procesors: | Apple |
|---|---|
| Procesora modelis: | Apple M4 |
| Kodolu skaits: | 9 |
| Operētājsistēma: | Apple iPadOS 17 |
|---|
| Displeja izmērs: | 33,02 cm (13") |
|---|---|
| OLED displejs: | Jā |
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2 752 Pikseļi x 2 064 pikseļi |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Displeja īpašības: | Ultra Retina XDR displejs |
| Atmiņas kartes slots: | Bez atmiņas kartes slota |
|---|---|
| Thunderbolt pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | Thunderbolt 3 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Apple iPad Pro M4 13" 2024 256GB Wi-Fi + Cellular (MVXT3NF/A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Apple
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Apple KlaviatūraApple LaptopApple Laptop ProApple Leather WalletApple Lightning jackApple lādētāja vadsApple M1 ProApple Mac Pro 2013Apple MacBook Air 13 RetinaApple MacBook Pro RetinaApple MacBook Pro 13 256GBWi Fi UztvērējsWi Fi RūterisHisense Wi Fi13 Pro 256GbWi Fi Signāla PastiprinātājsGigabit Wi-Fi RouterWi Fi Range ExtenderSmart Wi Fi ThermostatMacBook Pro 13 256GB
































