Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 DWB66DM50
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Tvaika nosūcējs
- Pārsega veids: Sienas tvaika nosūcējs
- Jauda: 220 W
- Ventilatora jauda: 360 m³/h
- Izmēri: P60 cm x A107,50 cm x D50 cm
- MPN: DWB66DM50
- EPREL: 167777
- Energoefektivitātes klase: B
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 DWB66DM50
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 4 DWK87FN60
no 560,00€

Bosch Serie 8 DWK91LT60
no 754,55€

Bosch Hausgeräte Serie 4 DBB85CC60
no 400,30€

Bosch DWB96BC50
no 388,00€

Siemens iQ700 LC91KLT60
no 895,00€

Siemens iQ500 LC81KAN20
no 960,00€

Siemens iQ300 LC67BHM50
no 709,15€

Siemens iQ100 LC65KDK60
no 285,00€

Elica Stripe 90 cm
no 415,00€

Siemens iQ300 LC67KFN20
no 705,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH DWB66DM50 / 22301958

387,00€
387,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWB66DM50 tvaika nosūcējs DWB66DM50

403,52€
403,52€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tvaika nosūcējs sienas Bosch Serie | 4 wall-mounted, 60cm, DWB66DM50, Ner. tērauda

430,00€
430,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch DWB66DM50 tvaika nosūcējs 60cm Inox 580m3/h DWB66DM50

448,50€
448,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P60 cm x A107,50 cm x D50 cm |
|---|
| DWB66DM50 |
| EPREL: | 167777 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | B |
| Pārsega veids: | Sienas tvaika nosūcējs |
| Kapuces darbības režīms: | Cirkulācijas režīms, Izplūdes darbība |
| Veiktspējas līmeņi: | 4 |
| Jauda: | 220 W |
| Ventilatora jauda: | 360 m³/h |
| Ventilatora jauda intensīvajā režīmā: | 580 m³/h |
| Skaņas spiediens: | 60 dB |
| Filtra veids: | Metāla tauku filtrs |
| Automātiskā pārslēgšanās atpakaļ: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Iebūvēts apgaismojums: | Jā |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 4 DWB66DM50
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators























