Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 4 GSN33FWEV
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 225 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: GSN33FWEV
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch Serie 4 GSN33FWEV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 GSN58AWCV
no 938,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 675,00€

Beko FSE1074N
no 290,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Hisense FV298N4AWC
no 655,00€

Bomann GS 7253
no 255,00€

Hisense FV191N4AW2
no 400,92€

Bomann GB 7236
no 150,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch GSN33FWEV Serie 4 kaappipakastin valkoinen GSN33FWEV (4242005247608) ( JOINEDIT84236735 )

780,00€
780,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 229 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 225 l |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 9 h |
|---|---|
| Saldētavas atvilktnes: | 5 |
| Izmēri: | P60 cm x A176 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 72,45 kg |
| GSN33FWEV |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M
Bosch Serie 4 GSN33FWEV
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch 14 4Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















