Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 GS36NVIEP
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 242 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Enerģijas patēriņš (jauns): 234 kWh/gadā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 GS36NVIEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 GS58NAWCV
no 947,55€

Siemens iQ500 GS51NAWCV
no 885,00€

Siemens iQ300 GS29NVWEP
no 675,00€

Siemens iQ500 GI11VAFE0
no 730,51€

Gorenje F492PW
no 160,00€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 685,00€

Beko FSE1074N
no 275,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Bomann GS 7253
no 265,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens Saldētava GS36NVIEP

788,98€
788,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Šaldiklis Siemens GS36NVIEP | GS36NVIEP | 4242003871041

797,15€
797,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens GS36NVIEP 4242003871041

967,69€
967,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 234 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 242 l |
| Displejs: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Automātiskā sasaldēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 18 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 9 h |
| Saldētavas plaukti: | 3x |
| Saldētavas atvilktnes: | 4 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A186 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 70,04 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 GS36NVIEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0

















