Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ300 GS33NVWEP
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Saldētava
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Saldētavas tilpums: 225 l
- Salona apgaismojums: Nē
- Bez sala - Automātika: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- Energoefektivitātes klase: A++
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 GS33NVWEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 GS58NAWCV
no 993,05€

Bomann GS 7340
no 306,90€

Gorenje FN619DAXL6
no 675,00€

Beko FSE1074N
no 290,00€

Beko RFNE448E45W
no 670,54€

Hisense FV298N4AWC
no 655,00€

Bomann GS 7253
no 255,00€

Bosch Serie 6 GSN58AWCV
no 938,00€

Hisense FV191N4AW2
no 400,92€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens freezer GS33NVWEP iQ300 E white ( GS33NVWEP ) Horizontālā saldētava

805,00€
805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens GS33NVWEP iQ300, Gefrierschrank weiß

889,84€
894,83€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 229 kWh/gadā |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Saldētavas tilpums: | 225 l |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Automātiskā sasaldēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 39 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 20 kg/24 h |
|---|---|
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 25 h |
| Saldētavas plaukti: | 3x |
| Saldētavas atvilktnes: | 4 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A176 cm x D65 cm |
|---|---|
| Svars: | 63,25 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Siemens iQ300 GS33NVWEP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0




















