Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 KGN39AIAT
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis ar saldētavu
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 104 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 260 l
- Saldētavas tilpums: 103 l
- Bez sala - Automātika: Jā
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 2 KGN33NWEB
no 418,36€

Bosch Serie 6 KGE398IBP
no 716,00€

Bosch Serie 4 KGN36VICT
no 770,00€

Bosch Serie 4 KIN96VFD0
no 931,60€

Gorenje RK4182PS4
no 285,00€

Gorenje RF4142PW4
no 205,87€

Hisense RF540N4BI2
no 985,00€

Bomann KG 320.2
no 250,00€

Gorenje G600 NRK619CAXL4
no 697,06€

Gorenje NRK 418 ECW4
no 320,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ledusskapis ar saldētavu Bosch Serie | 6, 203x60cm, Inox Ner. tērauda, KGN39AIAT

1 295,00€
1 295,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch KGN39AIAT 203cm Ledusskapis Nerūsējoša tērauda KGN39AIAT

1 391,60€
1 391,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 788876 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN-T |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 104 kWh/gadā |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 11 kg/24 h |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 21 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Jā |
| Bez sala - Automātika: | Jā |
| Ātrā sasaldēšana: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 29 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 260 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 103 l |
| Novietošanas virsmas: | 5x |
| Pudeļu plaukts: | Jā |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Saldētavas atvilktnes: | 3 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P60 cm x A203 cm x D66,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 110,70 kg |
| KGN39AIAT |
| Brīvi stāvošs |
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaGolf 6 1.6Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators





















