Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 WGG256Z40
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.600 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 10 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WGG256Z40
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 WGG256Z40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 WUU28T71
no 610,00€

Bosch Serie 8 WGB244A40
no 815,00€

Bosch Serie 6 WGG244ZR10
no 705,00€

Bosch Serie 6 WGG244120
no 840,00€

Bomann WA 7175
no 300,00€

Bomann WA 7185
no 300,00€

Siemens iQ700 WG44B2040
no 715,00€

Hisense WF3S8043BW3
no 334,99€

Siemens iQ500 WU14UT70
no 570,00€

Haier HW50-BP12307
no 475,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH WGG256Z40 Serie 6, Waschmaschine weiß/schwarz

669,33€
674,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Bosch WGG256Z40 Series 6 (white/black) WGG256Z40 (4242005421633) ( JOINEDIT79694270 )

705,00€
705,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Bosch WGG256Z40 Serie 6 (weiß/Black) | WGG256Z40 | 4242005421633

763,05€
763,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 1456993 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 52 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 51 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.600 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 10 kg |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 70 dB |
| AquaStop: | Jā |
|---|---|
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Programmas beigas iestatāmas: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,50 cm x D59 cm |
|---|---|
| Svars: | 80,20 kg |
| WGG256Z40 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 WGG256Z40
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand T ShirtBrit CARE kaķu barībaGolf 6 1.6Bosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch Perforators






















