Ilustrācija var atšķirties
Bosch WAN28020
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 6 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- Energoefektivitātes klase: A+++
- Centrifūgas efektivitātes klase: B
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch WAN28020
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 6 WUU28T71
no 610,00€

Bomann WA 7175
no 300,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Siemens iQ700 WG44B2040
no 715,00€

Hisense WF3S8043BW3
no 334,99€

Siemens iQ500 WU14UT70
no 675,56€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Siemens iQ500 WG44G2Z22
no 580,00€

Siemens Hausgeräte iQ700 WG56B2A41
no 989,00€

Siemens iQ700 WG44B2A40
no 980,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bosch WAN28020SN 9kg 59cm / 2292052

470,00€
470,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Skaņas jauda mazgāšana: | 55 dB |
|---|---|
| Skaņas jauda centrifugējot: | 75 dB |
| Energoefektivitātes klase: | A+++ |
|---|---|
| Centrifūgas efektivitātes klase: | B |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
|---|---|
| Ietilpība: | Mazgāšana 6 kg |
| Programmas: | 3x |
| AquaStop: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Iluminatora izmērs: | 30 cm |
| Izmēri: | P60 cm x A84,80 cm x D59 cm |
|---|
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch WAN28020
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch ZobenzāģisBosch Zāles PļāvējiBosch zāles pļāvējs robotsBosch ZāģisBose austiņasBose Bezvadu AustiņasBox PokerBraun 700Brendija GlāzesBrīvdienu ceļojumsBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic




















