Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 6 WQG2450R10
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 9 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 64 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2114855
- MPN: WQG2450R10
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 WQG2450R10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 796,70€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W75780
no 720,00€

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 730,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 620,00€

Hisense DH5S102BW
no 604,98€

Bomann WPT 7154
no 385,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 715,00€

Gorenje DHNE83
no 540,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 475,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 850,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH WQG2450R10 Serie 6, Wärmepumpentrockner silber/dunkelgrau

815,67€
820,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 2114855 |
|---|---|
| MPN: | WQG2450R10 |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| C (Skala A-D) | |
| 86 | |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 144 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Ietilpība: | Žāvēšana 9 kg |
| Programmas ilgums Eco: | 2:65 h h |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 64 dB |
| Displejs pieejams: | Jā |
|---|---|
| Skārienvadība: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Dzesēšanas šķidrums: | R290 |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,20 cm x D61,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 53,30 kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 6 WQG2450R10
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch FleksisBosch SmalcinātājsBosch PerforatorsBosch Tronic



















