Ilustrācija var atšķirties
Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 6GB (N30502-06D6-1711VA60)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050
- GPU takts frekvence: 1.042 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 6GB (N30502-06D6-1711VA60)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Vaizdo plokštė Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 6GB GDDR6 | N30502-06D6-1711VA60 | 4895223104040 | 100461335

250,90€
250,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 6GB GDDR6 96bit videokarte N30502-06D6-1711VA60

251,39€
251,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 6GB GDDR6 N30502-06D6-1711VA60

264,23€
269,22€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
INNO 3D Videokarte Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 6GB GDDR6 N30502-06D6-1711VA60

266,67€
266,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 96 Bit |
| Maks. patēriņš: | 70 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1.042 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 1.470 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G240 mm |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, DVI, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 6GB (N30502-06D6-1711VA60)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































