Ilustrācija var atšķirties
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OC 16GB (N50803-16D7X-17603930)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2 295 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OC 16GB (N50803-16D7X-17603930)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OS NVIDIA 16 GB GDDR7 ( N50803 16D7X 17603930 ) video karte N50803-16D7X-17603930

1 260,00€
1 260,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D NVIDIA GEFORCE RTX 5080 X3 OC 16GB GDDR7 256bit, 2460 MHz / 30Gbps, 3x DP, 1x HDMI, 3 fan, 2,5 slot | N50803-16D7X-17603930 | 8886307700186

1 260,00€
1 266,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Vaizdo plokštė NVIDIA Inno3D GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 PCIe 5.0 | N50803-16D7X-17603930 | 8886307700186 | 1002954374

1 276,80€
1 276,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA Inno3D GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 PCIe 5.0 N50803-16D7X-17603930

1 281,07€
1 286,06€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OS NVIDIA 16 GB GDDR7 | N50803-16D7X-17603930 | 8886307700186 | 2E30-03Q

1 287,95€
1 287,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OS NVIDIA 16 GB GDDR7 N50803-16D7X-17603930

1 295,29€
1 295,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D NVIDIA GEFORCE RTX 5080 X3 OC 16GB GDDR7 256bit, 2460 MHz / 30Gbps, 3x DP, 1x HDMI, 3 fan, 2,5 slot | N50803-16D7X-17603930 | 8886307700186

1 314,31€
1 314,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OS NVIDIA 16 GB GDDR7 | N50803-16D7X-17603930 | 8886307700186 | GR-GFP-I3D-0070

1 320,75€
1 320,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OC 16GB GDDR7 256bit videokarte N50803-16D7X-17603930

1 328,18€
1 328,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5080 X3 OC graphics card DLSS 4 3x DisplayPort 1x HDMI 2.1 N50803-16D7X-17603930 (8886307700186) ( JOINEDIT89187100 )

1 365,00€
1 365,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO 3D Videokarte INNO3D - Grafikas karte - NVIDIA RTX 5080 X3 OC - N50803-16D7X-17603930 - 16GB

1 376,04€
1 376,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D Nvidia GeForce RTX 5080 X3 OS Videocard 16GB GDDR7 N50803-16D7X-17603930

1 393,29€
1 393,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D NVIDIA GEFORCE RTX 5080 X3 OC 16GB GDDR7 256bit, 2460 MHz / 30Gbps, 3x DP, 1x HDMI, 3 fan, 2,5 slot N50803-16D7X-17603930

1 396,45€
1 398,86€
Piegāde: 2,41€
ar piegādi: 2,41€
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OS NVIDIA 16 GB GDDR7 N50803-16D7X-17603930

1 426,10€
1 426,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D Nvidia GeForce RTX 5080 X3 OS Videokarte 16GB GDDR7 (N50803-16D7X-17603930)

1 495,95€
1 495,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D NVIDIA GEFORCE RTX 5080 X3 OC 16GB GDDR7 256bit, 2460 MHz / 30Gbps, 3x DP, 1x HDMI, 3 fan, 2,5 slot N50803-16D7X-17603930

1 515,58€
1 518,08€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Inno3D Nvidia GeForce RTX 5080 X3 OS Videokarte 16GB GDDR7

1 905,04€
1 907,54€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OS NVIDIA 16 GB GDDR7 N50803-16D7X-17603930

1 948,05€
1 950,55€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 640 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G300 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 10 752 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5080 X3 OC 16GB (N50803-16D7X-17603930)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











































