Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce RTX 5070 Ti Gaming Trio OC 16GB (V531-240R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2 300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Ti Gaming Trio OC 16GB (V531-240R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Graphics card MSI 912-V531-286 nvidia geforce rtx 5070 ti 16 GB GDDR6X GDDR7 | GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC | 4711377301541

991,50€
991,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5|GEFORCE RTX 5070 TI 16G GAMING TRIO OC

1 014,03€
1 014,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI RTX5070 TI Gaming Trio OC 16GB GDDR HDMI 3xDP ( V531 240R 4711377301541 GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC RTX5070TI 16G GAM TRIO OC ) video karte V531-240R

1 030,00€
1 030,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | HDMI portu skaits 1 | PCI Express Gen 5

1 031,25€
1 031,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC WHITE NVIDIA 16 GB GDDR7 | V531-240R | 4711377301541

1 039,15€
1 039,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GAMING GeForce RTX 5070 Ti 16G TRIO OC NVIDIA 16 GB GDDR7 V531-240R

1 048,30€
1 048,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 | GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC | 4711377301541

1 077,74€
1 077,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G GA

1 137,19€
1 137,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC WHITE NVIDIA 16 GB GDDR7 V531-240R

1 164,28€
1 169,27€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC - NVIDIA -- 16 GB -- GeForce RTX 5070 Ti -- GDDR7 -- HDMI ostu skaits 1

1 175,71€
1 175,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 Ti 16G GAMING TRIO OC | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5

1 202,57€
1 205,07€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MSI GAMING GeForce RTX 5070 Ti 16G TRIO OC NVIDIA 16 GB GDDR7 V531-240R

1 491,15€
1 493,65€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 300 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 580 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P140 mm x G338 mm x A50 mm |
| Svars: | 1,3 kg |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8 960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Ti Gaming Trio OC 16GB (V531-240R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































