Ilustrācija var atšķirties
Gainward GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S 16GB (NE7507T019T2-GB2031K)
Ražotājs: Gainward
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2.295 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S 16GB (NE7507T019T2-GB2031K)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gainward
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gainward RTX5070Ti Phoenix-S 16GB GDDR7 HDMI 3xDP | NE7507T019T2-GB2031K | 4710562245547

982,10€
982,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward RTX 5070 Ti 16gb Phoenix-S 16GB GDDR7 3 Fan | NE7507T019T2-GB2031K | 4710562245547

984,45€
984,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S NVIDIA 16 GB GDDR7 NE7507T019T2-GB2031K

987,98€
992,97€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gainward RTX5070Ti Phoenix-S 16GB GDDR7 HDMI 3xDP ( NE7507T019T2 GB2031K 20804309000 4710562245547 ) video karte NE7507T019T2-GB2031K

1 015,00€
1 015,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward Karta graficzna Gainward GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S 16GB GDDR7 DLSS4 (NE7507T019T2-GB2031K)

1 026,91€
1 026,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S 16GB GDDR7 256bit videokarte NE7507T019T2-GB2031K

1 051,49€
1 051,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S, graphics card DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1 NE7507T019T2-GB2031K

1 070,90€
1 070,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Gainward GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S 16GB GDDR7 DLSS4 (NE7507T019T2-GB2031K) NE7507T019T2-GB2031K

1 081,09€
1 081,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S NVIDIA 16 GB GDDR7 | 20804309000 | 4710562245547 | WLONONWCROKRX

1 090,63€
1 090,63€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S NVIDIA 16 GB GDDR7 20804309000

1 484,45€
1 486,95€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.452 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P127,10 mm x G331,90 mm x A49,40 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8.960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5070 Ti Phoenix-S 16GB (NE7507T019T2-GB2031K)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gainward
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gaisa Apkures KatliGaisa AromatizētājiGaisa AtsvaidzinātājiGaisa Attīrītāji JonizatoriGaisa Attīrītājs MitrinātājsGaisa Attīrītājs no PutekļiemGaisa Attīrītājs un SausinātājsGaisa kompresoru piederumiGaisa termometriGalaxy S23 256GbGeforce 1050 TiRtx 3080 TiGeforce Rtx 3060RTX 7900Rtx 20704090 RtxNvidia Geforce Gtx 1650Mac 16GBSDHC 16 GBXPG 16GB






































