Ilustrācija var atšķirties
Inno3D GeForce RTX 5080 iChill Frostbite 16GB (C50803-16D7X-1760FB)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2 295 MHz
- GPU dzesēšana: Ūdens dzesēšana
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5080 iChill Frostbite 16GB (C50803-16D7X-1760FB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
InnoVISION Multimedia Technologies Inno3D iChill GeForce RTX 5080 FROSTBITE NVIDIA 16 GB GDDR7 ( C50803 16D7X 1760FB ) video karte C50803-16D7X-1760FB

1 415,00€
1 415,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5080 iChill Frostbite 16GB GDDR7 256bit videokarte C50803-16D7X-1760FB

1 469,60€
1 469,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D iChill GeForce RTX 5080 FROSTBITE NVIDIA 16 GB GDDR7 | C50803-16D7X-1760FB | 8886307700155 | 2E30-03S

1 483,95€
1 483,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5080 ICHILL FROSTBITE (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | C50803-16D7X-1760FB | 8886307700155

1 489,75€
1 489,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO 3D Videokarte Inno3D GeForce RTX 5080 iCHILL Frostbite 16GB GDDR7 C50803-16D7X-1760FB

1 525,00€
1 525,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D iChill GeForce RTX 5080 FROSTBITE NVIDIA 16 GB GDDR7 | C50803-16D7X-1760FB | 8886307700155

1 554,70€
1 554,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D iChill GeForce RTX 5080 FROSTBITE NVIDIA 16 GB GDDR7 C50803-16D7X-1760FB

1 578,89€
1 583,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Inno3D iChill GeForce RTX 5080 FROSTBITE NVIDIA 16 GB GDDR7 C50803-16D7X-1760FB

1 660,00€
1 660,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D C50803-16D7X-1760FB C50803-16D7X-1760FB

1 677,37€
1 677,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 5080 iCHILL Frostbite 16GB GDDR7 DLSS4 (C50803-16D7X-1760FB)

1 690,67€
1 690,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D iChill GeForce RTX 5080 FROSTBITE NVIDIA 16 GB GDDR7 | C50803-16D7X-1760FB | 8886307700155 | WLONONWCRPOPU

1 732,98€
1 732,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D iChiLL GeForce RTX 5080 FROSTBITE - graphics card - GeForce RTX 5080 - 16 GB 8886307700155 (8886307700155) ( JOINEDIT88829445 )

1 760,00€
1 760,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 670 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ūdens dzesēšana |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P140 mm x G160 mm x A31 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 10 752 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5080 iChill Frostbite 16GB (C50803-16D7X-1760FB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































