Ilustrācija var atšķirties
Inno3D iChill GeForce RTX 5090 Frostbite Pro 32GB (C50903-32D7X-1759FBP)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 2.017 MHz
- GPU dzesēšana: Ūdens dzesēšana
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D iChill GeForce RTX 5090 Frostbite Pro 32GB (C50903-32D7X-1759FBP)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
INNO3D iChill GeForce RTX 5090 Frostbite Pro NVIDIA 32 GB GDDR7 | GCI3-322 | 8886307701596 | C50903-32D7X-1759FBP

4 211,00€
4 211,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D iChill GeForce RTX 5090 Frostbite Pro NVIDIA 32 GB GDDR7 C50903-32D7X-1759FBP

4 292,40€
4 297,39€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
INNO3D iChill GeForce RTX 5090 Frostbite Pro NVIDIA 32 GB GDDR7 | C50903-32D7X-1759FBP | 8886307701596

4 426,25€
4 426,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D iChill GeForce RTX 5090 Frostbite Pro NVIDIA 32 GB GDDR7 | C50903-32D7X-1759FBP | 8886307701596

4 456,20€
4 456,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5090 iCHILL Frostbite Pro 32768 MB GDDR7 ( C50903 32D7X 1759FBP 547784 ) C50903-32D7X-1759FBP

4 465,00€
4 465,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D iChill GeForce RTX 5090 Frostbite Pro NVIDIA 32 GB GDDR7 C50903-32D7X-1759FBP

4 700,60€
4 700,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 512 Bit |
| Maks. patēriņš: | 575 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2.017 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2.407 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ūdens dzesēšana |
| Slotu platums: | Viena slota |
|---|---|
| Izmēri: | P134 mm x G223 mm x A20 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 21.760 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D iChill GeForce RTX 5090 Frostbite Pro 32GB (C50903-32D7X-1759FBP)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































