Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Strix GeForce RTX 5070 Ti OC 16GB (90YV0M90-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2.300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Strix GeForce RTX 5070 Ti OC 16GB (90YV0M90-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
17 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS ROG Strix GeForce RTX 5070 Ti OC Edition 16384 MB GDDR7 ( 90YV0M90 M0NA00 ROG-STRIX-RTX5070TI-O16G-GAMING ROG-STRIX-RTX5070TIO16G-GAMING ) video karte 90YV0M90-M0NA00

1 240,00€
1 240,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Karta graficzna Asus ROG Strix GeForce RTX 5070 Ti OC 16GB GDDR7 DLSS4 (ROG-STRIX-RTX5070TI-O16G-GAMING) 90YV0M90-M0NA00

1 255,07€
1 255,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG-STRIX-RTX5070 TI O16G-GAMING | 90YV0M90-M0NA00 | 4711387920633

1 260,90€
1 260,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG STRIX GeForce RTX 5070 Ti OC 16GB ROG-STRIX-RTX5070TI-O16G-GAMING DDR7 graphics card DP/HDMI | 90YV0M90-M0NA00 | 4711387920633

1 260,90€
1 260,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG -STRIX-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 90YV0M90-M0NA00

1 270,68€
1 275,67€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS ROG STRIX GeForce RTX 5070 Ti OC 16GB ROG-STRIX-RTX5070TI-O16G-GAMING DDR7 Grafikkarte DP/HDMI | 90YV0M90-M0NA00 | 4711387920633

1 274,65€
1 274,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Graphics Card ASUS NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB ROG-STRIX-RTX5070TIO16G-GAMING
1 287,37€
1 290,27€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Graphics Card|ASUS|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|STRIX-RTX5070TIO16G-GAM|ROG-STRIX-RTX5070TIO16G-GAMING

1 299,85€
1 299,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA ASUS ROG STRIX RTX 5070 Ti 16GB OC GAMING 90YV0M90-M0NA00

1 305,50€
1 305,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 videokarte (90YV0M90-M0NA00)

1 313,95€
1 313,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Asus ROG Strix GeForce RTX 5070 Ti OC izdevums 16 GB GDDR7 90YV0M90-M0NA00

1 339,00€
1 339,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Strix GeForce RTX 5070 Ti 16GB 90YV0M90-M0NA00

1 344,65€
1 344,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 videokarte | ROG-STRIX-RTX5070TIO16G-GAMING | 4711387920633

1 350,00€
1 356,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
ASUS NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 videokarte | ROG-STRIX-RTX5070TIO16G-GAMING | 4711387920633

1 374,86€
1 374,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA|GeForce RTX 5070 Ti|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|STRIX-RTX5070TIO16G-GAM ROG-STRIX-RTX5070TIO16G-GAMING

1 439,87€
1 442,37€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Asus VGA PCIE16 RTX5070TI 16GB/STRIX-RTX5070TIO16G-GAM ROG-STRIX-RTX5070TIO16G-GAMING

1 597,05€
1 599,55€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
ASUS NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 videokarte

1 709,47€
1 711,97€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.300 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.625 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P147,30 mm x G332 mm x A64 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8.960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Strix GeForce RTX 5070 Ti OC 16GB (90YV0M90-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











































