Ilustrācija var atšķirties
LG 43" QNED evo AI QNED87 4K Smart TV 2025 43QNED87A3D
Ražotājs: LG
Ilustrācija var atšķirties
- Ekrāna diagonāle: 108 cm (43")
- Izšķirtspēja: 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi
- HDR: Jā
- Attēla atsvaidzināšanas frekvence: 60 Hz
- Tuneru veids: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
- Skaļruņu izejas jauda: 20 W
- WiFi iespējots: Jā
- Ekrāna formāts: 16:9
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43" QNED evo AI QNED87 4K Smart TV 2025 43QNED87A3D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
LG
Populāri produkti

LG 65" 4K QNED evo AI 65QNED93A6A
no 762,66€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
LG QNED 43QNED87A3D televizors 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Viedtelevizors Wi-Fi Melns 43QNED86A3C

444,86€
444,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
LG 43QNED87A3D televizors

479,99€
479,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Ekrāna formāts: | 16:9 |
|---|---|
| Ekrāna diagonāle: | 108 cm (43") |
| Izšķirtspēja: | 3.840 Pikseļi x 2.160 pikseļi |
| 4K (UHD): | Jā |
| HDR: | Jā |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 60 Hz |
| Tuneru veids: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Skaļruņu izejas jauda: | 20 W |
|---|
| EPREL: | 2214559 |
|---|---|
| MPN: | 43QNED87A3D |
| Energoefektivitātes klase SDR: | G (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase HDR: | G (Skala A-G) |
| Elektroenerģijas patēriņš SDR: | 54 kWh/1000h |
| HDR enerģijas patēriņš: | 85 kWh/1000h |
| WiFi iespējots: | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
LG 43" QNED evo AI QNED87 4K Smart TV 2025 43QNED87A3D
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























