Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GB (V812-037R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 3.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce GT 1030
- GPU takts frekvence: 1.189 MHz
- GPU dzesēšana: Pasīvais dzesētājs
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Atmiņas tips: DDR4
- Atmiņas takts frekvence: 1.050 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GB (V812-037R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Graphics card MSI 912-V812-037 4 GB GDDR4 | V812-037R | 4711377211475 | VGAMISNVDM225

92,90€
92,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI Karta graficzna geforce gt 1030 4ghd4 lp oc 4gd dr4 64bit dp/hdmi

95,80€
95,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GB DDR4 | V812-037R | 4711377211475 | VGAMISNVDM225

95,95€
95,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC NVIDIA 4 GB GDDR4 V812-037R

98,68€
98,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC NVIDIA 4 GB GDDR4 ( V812 037R 4711377211475 GEFORCE GT 1030 4GHD4 LP OC GT10304GHD4LPOC ) video karte V812-037R

99,00€
99,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GB DDR4 Grafikas karte V812-037R

99,40€
99,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GB GDDR4 64bit videokarte V812-037R

102,89€
102,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC | NVIDIA | 4 GB | GeForce GT 1030 | DDR4 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 3.0 x16 (uses x4)|GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC

103,48€
103,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė žemo profilio MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4 GB GDDR4 PCIe 3.0

103,48€
108,47€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MSI Graphics card GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GD DR4 64BIT DP/HDMI

103,72€
103,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC NVIDIA 4 GB GDDR4 | V812-037R | 4711377211475 | VGAMISNVDM225

104,16€
104,16€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GB | GEFORCE GT 1030 4GHD4 LP OC | 4711377211475 | KGMSIN103265006

106,74€
106,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC | NVIDIA | 4 GB | GeForce GT 1030 | DDR4 | HDMI portu skaits 1 | PCI Express 3.0 x16 (izmanto x4)

107,48€
107,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce GT 1030 Grafiskā karte (V812-037R)

112,95€
112,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GB | V812-037R | 4711377211475 | VGAMISNVDM225

113,00€
119,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC NVIDIA GeForce GT 1030 4 GB 4711377211475 ( GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC GT1030 4GHD4 LP OC V812-037R )

115,00€
115,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI | Nvidia GeForce GT 1030 | 4 GB | DDR4 | 64 bit | GPU 1430 MHz | 1xHDMI | 1xDisplayPort | GT10304GHD4LPOC GT 1030 4GD4 LP OC

118,39€
118,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GB V812-037R

119,33€
119,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC

119,98€
119,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC | NVIDIA | 4 GB | GeForce GT 1030 | DDR4 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 3.0 x16 (uses x4)

129,24€
131,74€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC NVIDIA 4 GB GDDR4 V812-037R

135,74€
138,24€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
MSI GeForce GT 1030 Grafiskā karte

137,75€
140,25€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC | NVIDIA | 4 GB | GeForce GT 1030 | DDR4 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 3.0 x16 (uses x4)

140,45€
142,95€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | DDR4 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.050 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 2.100 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 64 Bit |
| Maks. patēriņš: | 20 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce GT 1030 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1.189 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 1.430 MHz |
| GPU dzesēšana: | Pasīvais dzesētājs |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P69 mm x G150 mm x A38 mm |
| PCIe 3.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.4 (DX 12.1) |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC 4GB (V812-037R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














































