Ilustrācija var atšķirties
ASUS Dual GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0M17-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 2 116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0M17-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus Graphics card GeForce RTX 5070 DUAL 12GB GDDR7 192BIT HDMI/3DP | 90YV0M17-M0NA00 | 4711636046213 | VGAASUNVD0931

607,65€
607,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS DUAL GeForce RTX 5070 OC 12GB DUAL-RTX5070-O12G Grafikkarte GDDR7 DP/HDMI | 90YV0M17-M0NA00 | 4711636046213 | VGAASUNVD0931

619,35€
619,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual GeForce RTX 5070 OC Edition 12GB GDDR7 90YV0M17-M0NA00

624,89€
624,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual NVIDIA GeForce RTX 5070 OC 12 GB graphics card ( 90YV0M17 M0NA00 DUAL-RTX5070-O12G ) video karte 90YV0M17-M0NA00

640,00€
640,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual NVIDIA GeForce RTX 5070 OC 12 GB graphics card DUAL-RTX5070-O12G

643,10€
648,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS DUAL-RTX5070-O12G | DUAL-RTX5070-O12G | 4711636046213 | 90YV0M17-M0NA00

648,85€
648,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus NVIDIA GeForce RTX 5070 DUAL OC Grafiskā karte 12 GB / GDDR7 / 192 bit | 90YV0M17-M0NA00 | 4711636046213 | VGAASUNVD0931

665,73€
665,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|DUAL-RTX5070-O12G | GCAS-681 | 4711636046213 | 90YV0M17-M0NA00

668,45€
668,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual -RTX5070-O12G NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 DUAL-RTX5070-O12G

673,98€
673,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 | Memory clock speed 2542 MHz|90YV0M17-M0NA00

677,56€
677,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 | Memory clock speed 2542 MHz 90YV0M17-M0NA00

688,93€
688,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual NVIDIA GeForce RTX 5070 OC 12GB Graphics Card GDDR7 192bit PCIE5.0 16x Dual Slot DUAL-RTX5070-O12G 90YV0M17-M0NA00

689,70€
689,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus NVIDIA GeForce RTX 5070 DUAL OC Grafiskā karte 12 GB / GDDR7 / 192 bit | DUAL-RTX5070-O12G | 4711636046213

691,00€
697,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Videokarte ASUS Dual GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition 90YV0M17-M0NA00 DUAL-RTX5070-O12G

696,89€
696,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5070 DUAL OC 12 GB GDDR7 192 bit videokarte 90YV0M17-M0NA00

699,99€
699,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5070 DUAL OC 12 GB GDDR7 192 bit 90YV0M17-M0NA00 (199291046214) ( JOINEDIT87862826 )

750,00€
750,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Asus Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 5070|12 GB|GDDR7|192 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|DUAL-RTX5070-O12G

848,57€
851,07€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Asus NVIDIA GeForce RTX 5070 DUAL OC Grafiskā karte 12 GB / GDDR7 / 192 bit

862,44€
864,94€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2 116 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 542 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P126 mm x G249 mm x A50,6 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 5070 OC 12GB (90YV0M17-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































