Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime GeForce RTX 5070 Ti OC Edition 16GB (90YV0MF0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2 300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5070 Ti OC Edition 16GB (90YV0MF0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS PRIME GeForce RTX 5070 Ti OC 16GB PRIME-RTX5070TI-O16G DDR7 Grafikkarte, 1xHDMI, 3xDP | 90YV0MF0-M0NA00 | 4711387861516

1 047,90€
1 047,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5070TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 ( 90YV0MF0 M0NA00 PRIME-RTX5070TI-O16G ) video karte 90YV0MF0-M0NA00

1 085,00€
1 085,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Grafisk karte - ASUS - PRIME-RTX5070TI-O16G

1 088,90€
1 088,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Prime GeForce RTX 5070 Ti OC 16 GB graphics card 90YV0MF0-M0NA00

1 089,25€
1 089,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus RTX 5070 Videokarte 16GB GDDR7 | 90YV0MF0-M0NA00 | 4711387861516 | VGAASUNVD0905

1 127,13€
1 127,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus RTX 5070 Videokarte 16GB GDDR7 | 90YV0MF0-M0NA00 | 4711387861516 | VGAASUNVD0905

1 131,00€
1 137,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Asus PRIME GeForce RTX 5070 Ti 16GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5070 Ti | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0|90YV0MF0-M0NA00

1 144,97€
1 144,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 PCIe 5.0 90YV0MF0-M0NA00

1 151,62€
1 156,61€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS Prime -RTX5070TI-O16G NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 90YV0MF0-M0NA00

1 179,80€
1 179,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus RTX 5070 Videokarte 16GB GDDR7 (90YV0MF0-M0NA00)

1 191,95€
1 191,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime GeForce RTX 5070 Ti 16GB 90YV0MF0-M0NA00

1 228,34€
1 228,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asustek VGA Asus RTX5070TI 16GB Prime O16G 4711387861516 (4711387861516) ( JOINEDIT88605434 )

1 240,00€
1 240,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime GeForce RTX 5070 Ti 16GB 90YV0MF0-M0NA00

1 409,65€
1 412,15€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Asus RTX 5070 Videokarte 16GB GDDR7

1 510,75€
1 513,25€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
ASUS Prime GeForce RTX 5070 Ti OC 16 GB graphics card 90YV0MF0-M0NA00

1 530,83€
1 533,33€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | nav nekā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 300 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P126 mm x G306 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8 960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Prime GeForce RTX 5070 Ti OC Edition 16GB (90YV0MF0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































