Ilustrācija var atšķirties
Zotac Gaming GeForce RTX 5060 Ti AMP 8GB (ZT-B50610F-10M)
Ražotājs: Zotac
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zotac Gaming GeForce RTX 5060 Ti AMP 8GB (ZT-B50610F-10M)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Zotac
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
ZOTAC Graphics card GeForce RTX 5060 Ti 8GB AMP GDDR7 128bit 3DP/HDMI | ZT-B50610F-10M | 8886307700537

381,70€
381,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Ti AMP, 8192 MB GDDR7 videokarte | ZT-B50610F-10M | 8886307700537 | VGAZOANVD0199

394,25€
394,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Ti AMP NVIDIA 8 GB GDDR7 ( ZT B50610F 10M ) video karte ZT-B50610F-10M

400,00€
400,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZOTAC GeForce RTX 5060 Ti 8GB AMP GDDR7 128bit videokarte ZT-B50610F-10M

413,49€
413,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac ZOTAC GAMING RTX5060Ti 8GB AMP ZT-B50610F-10M

415,13€
415,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Ti AMP NVIDIA 8 GB GDDR7 | ZT-B50610F-10M | 8886307700537 | VGAZOANVD0199

419,00€
425,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Ti AMP NVIDIA 8 GB GDDR7 ZT-B50610F-10M

419,75€
424,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Zotac RTX 5060 TI AMP 8GB GDDR7 HDMI 3xDP | ZT-B50610F-10M | 8886307700537 | VGAZOANVD0199

424,88€
424,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Ti AMP NVIDIA 8 GB GDDR7 ZT-B50610F-10M

440,40€
440,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac RTX 5060 TI AMP 8GB GDDR7 HDMI 3xDP ZT-B50610F-10M

450,07€
450,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZOTAC GAMING RTX5060Ti 8GB AMP|ZT-B50610F-10M

516,55€
516,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Ti AMP NVIDIA 8 GB GDDR7 ZT-B50610F-10M

551,58€
554,08€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ZOTAC GAMING RTX5060Ti 8GB AMP ZT-B50610F-10M

593,65€
596,15€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Datoru piederumi Zotac ZOTAC GAMING RTX5060Ti 8GB AMP ZT-B50610F-10M

667,89€
670,39€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED (balts) |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 632 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120,3 mm x G220,5 mm x A41,6 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zotac Gaming GeForce RTX 5060 Ti AMP 8GB (ZT-B50610F-10M)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































