Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White 12GB (V532-004R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2.116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White 12GB (V532-004R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
9 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MSI graphics card RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE) | V532-004R | 4711377308243

638,50€
638,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G Ventus 2X OC White 12288 MB GDDR7 ( V532 004R 4711377308243 GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE RTX5070VENTUS2XWHITE ) V532-004R

640,00€
640,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE 12GB GDDR7 PCIe 5.0 | GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE | 4711377308243 | V532-004R

648,85€
648,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE 12GB GDDR7 PCIe 5.0

687,43€
692,42€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MSI GeForce RTX 5070 12G Ventus 2X OC White, 12288 MB GDDR7 | GCMC-411 | 4711377308243 | V532-004R

697,10€
697,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI graphics card RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE) | RTX5070VENTUS2XWHITE | 4711377308243

702,65€
702,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White 12GB GDDR7 192bit videokarte V532-004R

707,69€
707,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX5070 VENTUS 2X OC White NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 | RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE | 4711377308243 | WLONONWCRJGA8

747,44€
747,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX5070 VENTUS 2X OC White NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7 RTX 5070 12G VENTUS 2X OC WHITE

1 070,24€
1 072,74€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.116 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.557 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P126 mm x G236 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6.144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Ventus 2X OC White 12GB (V532-004R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































